Prowadzę szkolenia

Szkolę prezesów, handlowców, menadżerów. Uczę skutecznego zarządzania i negocjacji.

OFERTA SZKOLENIOWA

Jako szkoleniowiec i trener biznesu, ale przede wszystkim praktyk posiadam szerokie spektrum merytorycznej wiedzy potwierdzonej własnymi doświadczeniami. Prowadzę szkolenia dla firm i korporacji, pomagam rozwijać się zarówno pracownikom, handlowcom, jak i prezesom. Wykorzystuję najskuteczniejsze metody przekazywania wiedzy, pracuję z zespołami pracowniczymi oraz indywidualnymi osobami pragnącymi podnieść swoje umiejętności.  Moje szkolenia obejmują przede wszystkim kompetencje miękkie, umiejętności komunikacyjne i szeroko rozumiane zarządzanie.

Szkolenia

rozwojowe managerskie
.

Menadżer jako osoba organizująca i zarządzająca pracą zespołu powinien dysponować umiejętnościami lidera. Moje szkolenia mają na celu wyposażenie i/ lub rozwój umiejętności miękkich.

Szkolenia

sprzedażowe
.

Jak pozyskiwać klientów? Jak prowadzić rozmowę handlową? Jak efektywnie zwiększać sprzedaż? Tego i wielu innych aspektów sprzedaży uczę wykorzystując najskuteczniejsze metody.

Szkolenia

z efektywnego
poszukiwania pracy

Nie możesz znaleźć pracy? A może chcesz wreszcie zdobyć pracę marzeń? Przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacyjnej i nauczę aktywnej postawy, skutecznego docierania do pracodawców i zdobywania posady.

Komunikacja

interpersonalna
.

Poznaj najskuteczniejsze metody i strategie komunikacyjne, dzięki którym lepiej zrozumiesz drugą osobę i nauczysz jasno przekazywać swoje zdanie. Naucz się rozumieć i nadawać przekaz werbalny i niewerbalny.

Zarządzanie

budżetem domowy
i firmowym

Chcesz poprawić swoją sytuację finansową? Naucz się planować i gospodarować budżetem domowym i firmowym. Pokażę Ci skuteczne metody ograniczania wydatków i dbania o budżet.

Zarządzanie

relacjami
.

To relacje decydują o przebiegu współpracy i sukcesie firmy. Na szkoleniu przedstawiam zestaw procedur i narzędzi dzięki którym wypracujesz trwałe i dobre relacje z klientami i pracownikami.

Zarządzanie

czasem
.

Sprawne realizowanie projektów i wdrażanie procesów wymaga tak zwanej efektywności osobistej. Uczę najskuteczniejszych technik zarządzania czasem i automotywacji.

Zarządzanie

zmianą
.

W moim szkoleniu nauczam jak wykorzystywać strategię organizacji do utrzymania harmonii ze zmieniającym się otoczeniem rynkowym. Pomogę Ci wdrożyć plan oparty na strategii.

Skutki

okresowych ocen
pracowniczych

Rozwój pracowników to rozwój firmy. Okresowe oceny wiążą się z ważnymi aspektami motywacyjnymi, psychologicznymi i komunikacyjnymi. Pomogę ci przeprowadzić proces tak, by twój zespół zyskał jak najwięcej.

Standardy

jakości obsługi klienta
.

Pomagam wypracować wizję i zasady własnej profesjonalnej obsługi klienta oraz budować umiejętności budowania wysokich standardów komunikacji z grupą klientów.

Etyka

w biznesie
.

W życiu zawodowym także powinniśmy posługiwać się konkretnymi zasadami etycznymi. Na szkoleniu pokażę Ci jak można prowadzić bardzo opłacalny biznes zgodny z twoimi zasadami moralnymi.

Negocjacje

biznesowe
.

Poznaj skuteczne metody negocjacji biznesowych. Nauczę cię poznawać interesy drugiej strony i operować zmiennymi negocjacyjnymi oraz efektywnie argumentować swoją ofertę.

RODO

.
.

Prowadzenie biznesu wiąże się w dużej mierze z negocjowaniem. Po moim szkoleniu będziesz zawsze wiedzieć jak poznawać intencje drugiej strony i skutecznie argumentować swoją ofertę.

AKTUALNE SZKOLENIA

Wrzesień 13, 2018
Wrzesień 13, 2018
Wrzesień 13, 2018

Chcesz wziąć udział w kosultacjach?