Copywriting

Maluję słowem, pisze teksty, które przemawiają. Hasła reklamowe, storytelling, teksty biznesowe.

MOJA OFERTA COPYWRITINGU

Poza działalnością stricte biznesową, szkoleniową i mediacyjną zajmuję się także twórczym pisaniem tekstów – dla biznesu i nie tylko. Lekkie pióro i zamiłowanie do malowania słowem zmusiły mnie do rozszerzenia swojej działalności. Wiem jak bardzo istotna jest treść i przekaz słowny w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem. Znam wagę słowa i moc opowiadanej historii, dlatego buduję angażujący content dla firm z różnych branż. Tworzę teksty użytkowe, kreatywnie buduję przekaz reklamowy ale także działam artystycznie.

storytelling

 .

.

Obecnie trudno wyróżnić się czymś na rynku. W natłoku ofert, reklam i możliwości nie działa już standardowy nachalny przekaz. Ludzie kupują nie sam produkt a opowieść o nim. Dlatego tworzę historie, to one sprzedają.

teksty

biznesowe

Tworzę skuteczne teksty biznesowe od zawartości ulotek, przez treść strony www po wpisy na blogu eksperckim. Zawsze kieruję się potrzebą klienta. Posługuję się zrozumiałym językiem bazując na rzetelnym researchu.

teksty i hasła

reklamowe

Chwytliwe hasło i przekonujący tekst  to takie, które zapadają w pamięć, przekłada się to na decyzje zakupowe, a w konsekwencji na sukces firmy. Wiem jak konstruować skuteczny przekaz i docierać do odbiorcy.

.

opowiadania

i inne

Piszę także teksty literackie, artystyczne… Jeśli szukasz osoby z pomysłami i umiejętnościami językowymi chętnie dołączę do projektu!

Chcesz wziąć udział w kosultacjach?